Kom naar de informatieavond over borstvoeding bij verloskundigenpraktijk Ermelo. Vooral de eerste dagen na de bevalling zijn cruciaal voor het slagen van borstvoeding op langere termijn. Meestal gaat het geven van borstvoeding vanzelf, maar soms doen zich moeilijkheden voor en is extra hulp of advies gewenst.
Door zelf al wat meer te weten over hoe borstvoeding werkt en waar je op kunt letten is het volgen van een informatieavond in de zwangerschap samen met je partner van grote toegevoegde waarde. Tevens maak je dan al kennis met de Lactatiekundige, Erna Schuiteman.
Op deze avond komen de volgende onderwerpen aan bod:
Locatie
Verloskundigenpraktijk aan de Stationsstraat 141 - 25, 3851 NE Ermelo
Dit is onder voorbehoud van de richtlijnen van het RIVM. Indien de voorlichtingsavond niet fysiek door kan gaan, dan wordt het een online interactieve voorlichting via Zoom. Houd de website van de lactatiekundige in de gaten voor actuele informatie over de voorlichtingsavond.
Tijdstip
Aanvang 19:15 uur, inloop vanaf 19:00 uur, de avond duurt tot ongeveer 21:45 uur
Kosten
Voor de zwangere € 15,00 + partner € 5,00 = € 20,00 inclusief koffie/thee.
Graag voor de cursus avond overmaken naar NL51RABO0160483018 tnv E.T. Schuiteman, o.v.v. BV avond Ermelo + datum. Op de avond zelf is er de mogelijkheid te pinnen of contant af te rekenen. Wil je een factuur ontvangen, vermeld dit dan op het inschrijfformulier. Sommige ziektekostenverzekeringen vergoeden deze cursus.
Aanmelden
Aanmelden kan via de website via deze link: https://www.metdeborstvooruit.nl/borstvoedingsavond-ermelo